مهندس غلامرضا نوري قزلجه معاون اجرايي رئيس مجلس شد


دکتر علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي در حکمي مهندس غلامرضا نوري قزلجه را به عنوان معاون اجرايي مجلس شوراي اسلامي منصوب کرد.پیام مهندس نوری درپی حادثه اتوبوس دانش آموزان


پيام تسليت مهندس نوري معاون اجرائي رئيس مجلس شوراي اسلامي در پي حاثه دلخراش و تاسف بار تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان شهرستان بستان آباد


سایر مطالب | یادداشت

تقدير و تشکر


بار ديگر ملت غيور ايران اسلامي در لبيك به نداي رهبر فرزانه خود حماسه ديگري در هفت اسفند نود وچهار خلق كردند و با حضور پر شور در سر صندوق هاي اخذ رأي انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي برگ زرين ديگري به دفتر پرافتخار انقلاب اسلامي اضافه نمودند.

سایر مطالب | یادداشت

واکنش مهندس نوری به برنامه توهین آمیز صدا و سیما


مهندس غلامرضا نوري، نماينده محترم مردم شهرستان بستان آباد در مجلس شوراي اسلامي، در گفتگو با احرار، در خصوص عمل شنيع گردانندگان برنامه فتيله در توهين به مردم آذربايجان، اظهار داشتند، تا برخورد قاطع با دست اندرکاران، برنامه توهين آميز ياد شده پيگير موضوع خواهم بود.

سایر مطالب | یادداشت

کمک بلاعوض دولت برای سیستم های آبیاری افزایش یابد


  رئيس کمسيون مشترک عمران و توسعه روستايي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه 90 درصد آب کشور در بخش کشاورزي مصرف مي شود و سالانه 10 ميليارد مترمکعب کسري آب در کشور داريم،گفت: کمک بلاعوض دولت براي توسعه سيستم هاي نوين آبياري از 85 به 100 درصد افزايش يابد.

سایر مطالب | یادداشت

تشکر و اعتذار


بدينوسيله از کليه سروران گرامي که قبول زحمت فرموده و در مراسم تشييع جنازه، تدفين، شام غريبان و مجلس ترحيم مرحوم مغفور شادروان آقاي حاج ابراهيم جودي مهرباني (پدر زن گرامي اينجانب) شرکت فرموده و يا با چاپ اعلاميه و ارسال تابلو،  لوح تسليت ،پلاکارد، بنر،  دسته گل و پيام تسليت اظهار همدردي فرموده و موجب شادي روح آنمرحوم و تسلي خاطر بازمانده گان شده اند تشکر و قدرداني نموده و از يکايک سروران اعتذار طلبيده و طول عمر و جزاي خير براي همه عزيزان از درگاه ايزد منان خواستارم.

سایر مطالب | یادداشت

محمد(ص) رحمهُ للعالمین


وَ ما اَرْسَلْناكَ اِلّا رَحْمَةً لِلعالَمينَ. . ما تو را فرستاديم تا رحمتى بر اهل عالم باشي (قرآن کريم، سوره انبياء، آيه 107 )

سایر مطالب | یادداشت

هفته وحدت فرصتی ارزشمند برای همبستگی جهان اسلام


اسلام به عنوان مکتب جامع و جاويد، همان گونه که عرصه دعوت خويش را به قوم و ملت خاصي محدود نکرده است، اتحاد امت اسلامي را در صدر برنامه هاي سياسي و اجتماعي خويش قرار داده و عقد اخوت ديني را ميان فرزندان امت اسلام جاري کرده است. 

سایر مطالب | یادداشت

9 دی تجلی ولایت مداری مردم ایران بود.


آخرين وقايعي که در تقويم نگاري ايران اسلامي خود نمايي مي کند روز نهم دي ماه است، روزي که مصادف شد با جلوه گري و تجلي ولايت مداري مردم فهيم ايران اسلامي که برکات فراواني براي نظام و انقلاب داشت و توام با چند پيام براي دنيا و تحليگران بين المللي مخابره کرد که شاخص ترين آنها را مي توان به اختصار ذيل بيان داشت.

سایر مطالب | یادداشت

هر چه داریم از محرم و صفر است


حماسه عاشورا شورانگيزترين حماسه تاريخي بشر است که دل ميليونها انسان را در کره زمين فارغ از مرزهاي جغرافيايي و حتي اعتقادي به جوش و خروش وا مي دارد و مفهوم (کل ارض کربلا) را تداعي مي کند.

سایر مطالب | یادداشت

غدیر، والاترين عيد اسلامى


عيد غدير عيد کمال و تماميت دين است عيد آل محمد و ارزشمندترين و والاترين عيد اسلامى‏ است. هيچ روزى در طول سال، فرخنده ‏تر و مبارك‏ تر از اين روز مقدس نيست غدير روزي است که خداوند بزرگ مي فرمايد:  امروز دين را بر شما تكميل كردم و نعمتم را بر شما به اتمام رساندم «اليوم اكملت‏ لكم دينكم و اتممت عليكم نعمتى و رضيت لكم الاسلام دينا»؛ نعمت ‏بزرگ اسلام كه از هر نعمتى ارزنده ‏تر و گرانبهاتر است، كامل نمى‏شود و محقق نمى‏گردد جز با ولايت على‏ عليه السلام « و ما نودى بشى‏ء مثل ما نودى بالولايه‏.»

سایر مطالب | یادداشت

رئیس‌جمهور از هنجارشکنی در چند ماه آخر دولتش اجتنا


نماينده مردم بستان‌آباد، ادامه داد: براساس اصل ??? قانون اساسي رئيس جمهور بعد از رهبر معظم انقلاب عالي ترين مقام کشور است و همچنين اصل پانزدهم قانون اساسي در آن آمده است رئيس جمهور بايد داراي حسن سابقه، امانت، تقوا، مومن و معتقد به مباني جمهوري اسلامي ايران و مذهب رسمي کشور باشد.

سایر مطالب | یادداشت
1 2

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ است.