مهندس غلامرضا نوري قزلجه معاون اجرايي رئيس مجلس شد


دکتر علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي در حکمي مهندس غلامرضا نوري قزلجه را به عنوان معاون اجرايي مجلس شوراي اسلامي منصوب کرد.کاهش زمان صدور مجوز نهایی سرمایه‌گذاری به 2 ماه


مهندس نوري  عضو کمسيون ويژه حمايت از توليد ملي و نظارت بر اصل 44 قانون اساسي بيان داشتند که زمان صدور مجوز نهايي سرمايه گذاري با مصوبه جديد به 2 ماه کاهش پيدا کرد.

کمسیون ویژه حمایت از تولید ملی | مصوبات

تامین مالی واحدها ، محور اصلی لایحه حمایت از تولید


 عکس: ‏بيستمين همايش ملي توسعه صادرات غيرنفتي کشور در تبريز 

دومين روز از بيستمين همايش ملي توسعه صادرات غيرنفتي کشور در تبريز با حضور سرپرست معاونت امور استان‌هاي اتاق ايران و نماينده مردم بستان آباد در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد و اين همايش با قرائت قطعنامه همايش و تجليل از صاحبان مقالات برگزيده به پايان رسيد.‏   نايب رئيس مجمع نمايندگان استان آذربايجان شرقي:               
تامين مالي براي واحدهاي توليدي و صادرکنندگان محور اصلي لايحه حمايت  از توليدو خروج از رکود دولت تدبير و اميد است

کمسیون ویژه حمایت از تولید ملی | طرح ها

IMIazar100 توان اقتصادی منطقه آذربایجان را محک می


عضو کميسيون ويژه حمايت از توليد ملي و نظارت پيگيري اصل 44 قانون اساسي گفت: برگزاري طرح رتبه بندي بنگاه هاي اقتصادي آذربايجان ضمن نمايان کردن توان اقتصادي بخش خصوصي در اين منطقه زمينه نشاط اقتصادي را فراهم مي آورد.

کمسیون ویژه حمایت از تولید ملی | طرح ها

آقايان وزراء چرا در شوراي گفتگو شركت نمي كنند؟


عضو هيات رئيسه کميسيون ويژه حمايت از توليد ملي و نظارت بر اجراي سياستهاي اصل ?? گفت: به منظور تبادل‌نظر دولت و بخش‌هاي خصوصي و تعاوني و تسهيل فعاليت‌هاي اقتصادي اين بخش‌ها، بررسي و رفع موانع کسب و کار و تصميم‌گيري کارآمد براي کارهاي لازم در چهارچوب قوانين و مقررات موجود و ارائه پيشنهاد‌ها و راهکارهاي اجرايي مناسب به مراجع ذي‌ربط، شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي تشکيل شده

کمسیون ویژه حمایت از تولید ملی | مصوبات

مهندس نوری در واکنش به در واکنش به ادعای سیاسی کار


نماينده مردم بستان آباد در مجلس با بيان اين که يکي از پرسش‌هاي مردم اين است که در شرايطي که بايد مسائل اقتصادي در اولويت باشد، دولت و مجلس به مباحث سياسي مشغول شده‌اند، گفت: اين گونه نيست که مجلس متوجه مسائل روز جامعه نباشد و صرفا به دنبال مسائل سياسي برود.

کمسیون ویژه حمایت از تولید ملی | طرح ها

کاهش 10 درصدی نرخ مالیات بر در آمد بنگاه های اقتصا


عضو هيات رئيسه كميسيون ويژه حمايت از توليد ملي و اجراي سياستهاي اصل 44 گفت: بر اساس بند يک طرح حمايت از توليد ملي : نرخ ماليات بر درآمد كليه بنگاه‌هاي اقتصادي از 25درصد به 15درصد كاهش مي‌يابد.

کمسیون ویژه حمایت از تولید ملی | طرح ها

طرح حمایت از تولید ملی در مجلس بررسی می‌شود


عضو هيات رييسه کميسيون ويژه حمايت از توليد ملي و نظارت بر اجراي سياست‌هاي کلي اصل 44 از ارائه طرحي با عنوان حمايت از توليد ملي با قيد يک فوريت به هيات رييسه و مطرح شدن آن در آينده نزديك در صحن علني خبر داد.

کمسیون ویژه حمایت از تولید ملی | طرح ها
1

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ است.